DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Konya °C
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

Haydar Koçaker Müsteşar Yardımcılığına Atandı

Haydar Koçaker Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda Müsteşar Yardımcılığınana Atandı

16.07.2014
A+
A-

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yapan hemşerimiz Haydar Kocaker Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nda Müsteşar Yardımcılığınana atandı. Atamalar Resmi Gazete’de yayımlandı. Hemşerimiz Haydar Koçaker’le birlikte devletin bir çok önemli makamlarına kritik atamalar yapıldı.
Haydar Koçaker Kimdir?
Sazlıpınar (Rakka) Karapınar 19/09/1949 doğumlu, evli ve 2 çocuk babası. İlk,orta ve meslek lisesi tahsilini Konya’da tamamladıktan sonra 1974 yılında İstanbul Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisinden (Yıldız) İnşaat mühendisi olarak mezun oldu.
Askerliğini 01.04.1977-31.07.1978 tarihleri arasında yedek subay olarak yaptı.
10.01.1975 – 30.06.1979 DSİ Genel Müdürlüğü Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığında askerlik dönemi hariç proje mühendisi olarak çalışmıştır.
01.04.1977 – 31.07.1978 Yedek subay olarak askerliğini tamamlamıştır.
01.07.1979 – 31.12.1988 Özel sektörde çalışmış ve serbest meslek faaliyetlerinde bulunmuştur.
02.01.1989 – 25.01.1993 DSİ Aydın XXI. Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.
25.01.1993 – 21.06.1996 DSİ Genel Müdürlüğü Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığında Mühendis olarak,
21.06.1996 – 12.04.1999 DSİ Konya IV. Bölge Müdürlüğü görevini asaleten
12.04.1999 – 20.09.1999 DSİ Konya IV. Bölge Müdürlüğü görevini Müfettiş olarak vekaleten yürütmüştür.
20.09.1999 – 14.05.2002 DSİ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulunda Müfettiş,1
4.05.2002 – 28.03.2003 DSİ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulunda Başmüfettiş,
28.03.2003 – 05.12.2003 DSİ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.
05.12.2003 – 24.01.2006 Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten,
24.01.2006 – 08.05.2007 Genel Müdür Yardımcılığı görevini asaleten yürütmüştür.
08.05.2007 – 24.12.2007 Genel Müdür görevini vekaleten yürütmüştür
24.12.2007 – Genel Müdür görevini yürütmüştür.

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.